Квиток Квиток
Фестиваль Файне Місто

Фестиваль Файне Місто

Стихійна сила драйвової фестивальної музики накриє цього літа Файне Місто

Хочеш пофестивалити на повну? Збирай друзів – і гайда на VІІ фестиваль Файне Місто 2019! Якщо ти вже серед числа Файних Людей, то добре знаєш, коли і куди поспішати, але якщо тобі досі не вдавалось приєднатись до нашої шаленої спільноти, – то підготуйсь заздалегідь!

То як, ти ще в пошуках Файного Міста? На музичній карті воно єдине: просто рухайся в напрямку Тернополя і коли на горизонті побачиш Територію Вільних Людей, знай – тобі туди!

Купуй або бронюй квитки на Faine Misto 2019 вже сьогодні. Адже чим менше часу до фестивалю залишається, тим вищими стають ціни.


Скажи “Ні” стереотипним уявленням про звичайний Open Air Fest!

Сьомий День народження Файного Міста стане дуже особливим. Тут на Тебе чекатиме океан свободи і море можливостей, де водночас буде тепло і скажено, де люди і музика переплетуться тілами і звуками, де ти зможеш 3 дні жити іншим життям і бути цілком незалежним від “треба” і “мушу”, від заторів, соціалок і понеділків, від усього й усіх!

Тебе чекає не просто традиційний рок-фест. Це – справжній мегаполіс зі своєю інфраструктурою, затишними районами, доброзичливими сусідами та мега крутою владою, яка працюватиме виключно заради тебе і твого комфорту.


Повір, тут буде стільки позитиву, що почнуть збуватися навіть твої crazy-мрії, а шал і енергія змусять думки матеріалізуватися. Будь певен, після трьох днів фесту ти захочеш залишитися жити тут назавжди!


Файне місто 2019: програма, яку ми заслуговуємо

Вибуховий рок-фест готується до гарячої зустрічі хедлайнерів та всесвітньо відомих іменитих гуртів: MAIN STAGE, ARCH ENEMY, POWERWOLF, KADEBOSTANY, ESKIMO CALLBOY, THE HARDKISS,  RAGE, БУМБОКС, ЭЛИЗИУМ, НЕРВЫ, КАРНА, FLIT, ФІОЛЕТ, EPOLETS, DETACH, THE SIXSTERS, DARK STAGE, ELUVEITIE, AVATAR, HEART OF A COWARD, WILDWAYS, IMMINENCE, SPACE OF VARIATIONS, 1914, MOTANKA , RIDEAU, VELIKHAN, MEGAMASS, O’HAMSTERS, BOJEVILLA, NIAMH, STREET TO THE OCEAN, LIGHT STAGE , IC3PEAK, КУРГАН & AGREGAT, ЛІНІЯ МАННЕРГЕЙМА, ХАМЕРМАН ЗНИЩУЄ ВІРУСИ, PULATOVA, SASHA BOOLE.

Стежте за оновленнями і першими дізнавайтесь, хто ще із музикантів завітає на VІІ фестиваль до Файного Міста!


Придбай квитки на фестиваль Файне Місто-2019 заздалегідь!

Звільнись від заїждженої буденності - і гайда за квитками на кращий фестиваль 2019 року, поки вони не стали ще дорожчими! Адже ажіотаж навколо квитків з часом лише зростатиме, як і шал публіки під час скаженого гітарного соло на головній сцені. Вистрибуй вище за свої мрії разом із розігрітою до кольору сонця фан-зоною, разом із тими, хто теж вільний, добрий і шалений.

Ти можеш придбати Преміум-квиток та отримати ще більше задоволення від фестивального відпочинку! Преміум-квиток передбачає окремий вхід на фестиваль, окремий паркінг, доступ в платне наметове містечко, доступ на оглядовий подіум з окремим баром на концертній території Main Stage фестивалю, куди часто заходять артисти після своїх шоу.